Damskie rękawice narciarskie Ziener KRISTY AS(R) AW Mitten Lady White
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ekstra ciepłe, nowoczesne rękawiczki ZIENER KRISTY AS® AW MITTEN LADY zachwyciły nas bardzo wysokim komfortem noszenia. Absolutną atrakcją tych rękawiczek są małe kieszonki na dłoniach, w których można schować ogrzewacze dłoni, aby zapewnić sobie dodatkowe ciepło na stoku.
Rękawice wyposażone są również w wodoodporną i wiatroodporną membranę ZIENER AQUASHIELD®, która zapewnia ciepły i suchy klimat wewnątrz rękawic. Ziener Kristy ma ciepłą, miękką, 100% wełnę alpejską z wolnego wybiegu i pluszową wyściółkę, która utrzymuje temperaturę ciała w zakresie dobrego samopoczucia i zapewnia przyjemne, przytulne uczucie noszenia. Miękkie dłonie wykonane są z koziej skóry, która zapewnia optymalną wrażliwość dotykową i przyczepność.
Elastyczny materiał
![]()
Elastyczny materiał dla wygody noszenia.
---
Aquashield® Gloves
![]()
Wodo i wiatroodporna membrana Aquashield® zapewnia ciepły i suchy klimat wewnątrz rękawic.
---
Aquashield®
![]()
Zastosowanie membrany Aquashield® zapewnia oddychalność, wodoodporność oraz wiatroodporność.
---
WEŁNA ALPEJSKA
Szczególnie ciepła i miękka wełna alpejska utrzymuje temperaturę ciała w komfortowym zakresie. Surowiec odnawialny ze 100% hodowli na wolnym wybiegu.